Sevdik Sevdalandık MİMlerle Bağlandık :)

Bu günlerde blog dünyası olarak pek bir sevgi kelebeğiyiz, aman nazar değmesin, bu neşemiz, kaynaşıklığımız daim olsun diyerekten konuya girmek istiyorum hemen...Malumunuz mimlenmeler ve mimlemeler tüm hızıyla sürüyor. Ne mutlu ki bana ben de mimlendim hem de iki gün içerisinde tam üç kez :))
Sevdiğimiz blogları tanıtalım, kaynaşalım etkinliği kapsamında beni mimleyen pek sevgili arkadaşlarım Kitapsız Kedi (kendisini çok seviyorum, okuduğu kitaplar hakkında yazdıklarını, iç dökmelerini, serzenişlerini severek hatta bayılarak okuyorum)
Persephone Güncesi (cıvıl cıvıl bloguyla ve güzel paylaşımlarıyla günümüze neşe katmayı görev bilen sevgili bahar tanrıçası) ve 
Deeptone (kendisini tanımayan yoktur sanırım, o yazılarıyla kah güldüren, kah düşündüren, kah bilgilendiren blog dünyasının vazgeçilmez ismi) sağolsunlar var olsunlar. Ben de kendilerini severek takip ediyorum, bir kaç gün üst üste yazılarını göremezsem merak ediyorum. Kısacası seviyorum ulaaan :))

Şimdi gelelim benin mimlerime...gerçi mimlenmeyen arkadaşımız kalmadı desek yeridir ama olsun, etkinliğin maksadı tanışmak ve de kaynaşmak, o yüzden tekrar tekrar mimlenmekten bir şeycik olmaz...

Ben genellikle takibe aldığım tüm blogları okumaya, yazılarına yorum yapmaya özen gösteriyorum, ama ne yazık ki bazı arkadaşlardan kesinlikle geri dönüş alamıyorum...Olsun, ne demiş Sunay Akın: "Sen elmayı seviyorsun diye elma da seni sevecek değil ya" :) 
Blog dünyasına girdiğimde ilk keşfettiğim bloglardan biri Kızlı Erkekli Kedili, yazılarını çokça seviyorum, kedilerine bayılıyorum, kendime de çok yakın hissediyorum. 
Sevgili Kitapsız Kedi, senin yerin bende apayrı, söylemeden geçemeyeceğim :)
Atarlı yazılarını severek okuduğum Müjde ablanın blogu bücürük ve ben, gazete okumak yerine Müjde ablayı okumayı tercih eder oldum :)
Her yazdığıyla içimizi ısıtan, bizi sorgulamaya iten, düşündüren koca yürekli bir annenin blogu Ayşe'nin Kozası,
Bizlere samimiyetle içini döken yumiyum,
Mutluluğun sırlarını bizimle paylaşan sevgili Kübra'nın blogu Mutluluk Tanelerim,
Güzeller güzeli iki prensesin annesi Bahar'ın blogu bonbonsekerlerim,
Yaptığı kitap yorumlarıyla her daim okunacaklar listeme yeni bir kitap eklememe sebep olan güzel insanın blogu Kitap Eylemi,
Bizlere okuduğu kitapları, izlediği filmleri anlatan, zaman zaman da içini döken Pembe Vosvos,
Sıcacık, sohbet tadında paylaşımlarıyla Kahve Tadında,
Çılgın, deli dolu bir kadının blogu Daisy,
Kitap ve kırtasiye tutkunlarının mutlaka izlemesi gereken bir blog Renkli Kitap,
Yazılarına kendi çektiği müthiş fotoğraflarını da ekleyerek içimizi açan, gözümüzü şenlendiren sevgili Aylin'in blogu Aylinden Denemeler,
ve kapanışı da tatlıyla yapalım diye en sona sakladığım Benim Tatlı Hikayem.

Bu listeye her geçen gün yeni isimler ekleniyor, ve eklenmeye de devam edecek. Blog dünyasını geç keşfettiğim için üzgünüm ama eninde sonunda keşfettiğim ve aranıza katıldığım için de mutluyum. Bu listede adı olmayan arkadaşlarımdan özür diliyorum, sanmayın ki sizleri sevmiyorum, öyle bir şey yok, hepinizi seviyor ve bir daha ki mimlerde görüşmek üzere diyorum...
Sevgiyle kalın...27 yorum:

 1. Adımı görünce çoookk mutlu oldum, teşekkür ederim :))

  YanıtlaSil
 2. Kalemine sağlık Burcucum uygun zamanımda tüm adı geçen blogları tek tek ziyaret edeceğim...;)Sevgiler....

  YanıtlaSil
 3. aman da aman da ne şeker yazmış daaaa :)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Burcu. Alttaki foto var ya, ağzımı sulandırdı :)) O nasıl şaşkoloz bakış öyle yaa. Koklaya koklaya öp benim için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma Kitapsız Kedi...onun o bakışları beni benden alıyor valla :))
   Öptürmez ki soğuk nevale...babacı o...bana pek yanaşmıyor :))

   Sil
 5. Ne güzel miiim. Kediyi de yerim ben yaaa. Yemekten sonra tatlı niyetine yerim ben onuu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiiiz :)
   Yalnız çok tüylüdür kendisi, dokunmasın sonra :))

   Sil
 6. Ayyy çok teşekkür ederim. Çok şeker, çok naziksin :) Öptüm patilerden :)

  YanıtlaSil
 7. Kızlıerkeklikedili benim de sevdiğim bloglardan:)diğerlerini de tanıttığın için sevindim, sevdiğin bloglar arasında bizi yani Bücürük ile beni de saymışsın çok mutlu oldum tabii Bücürük de:) çok teşekkür ediyorum canım.
  Sevgilerimle:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim Müjde ablacım...
   Sevgiler :)

   Sil
 8. Burcu'cum adımı görünce çok mutlu oldum çok teşekkür ederim unutmadığın için :) Bu arada sana mail attım cevap bekliyorum ;)

  YanıtlaSil
 9. Burcu'cum, ne kadar tatlısın :) Çok teşekkür ederim. Bu listedeysem ne mutlu bana da <3 kedilerini patilerinden öperim.
  Sevgiler,
  Yeliz

  YanıtlaSil
 10. kedilerin çok şekermiş:)
  sevgiler

  YanıtlaSil
 11. Ama çok şeker bir yazı olmuş bu :) Çok teşekkür ederim bana da yer verdiğin için. Bende yaptım bu mimi, özür dileyerek söylüyorum unuttuklarım arasındasın :( Ben hepinizi çok seviyorum ki :) Paylaşımlarımız daim olsun emi :)

  YanıtlaSil
 12. aa bende varım teşekkür ederim karşılıklı aynı hislerde olmak ne hoş :)

  YanıtlaSil
 13. Ayy bu iki haftadır bir havalar, bir heyecanlar, bir gururlar yaşadım ki sorma :) Çook teşekkürler beni de listene eklediğin için ♥ Hep karşılıklı bu sevgiler ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen canım, karşılıklı valla :)
   Ben de biraz önce görmemişsindir diye senin mim yazının altına yazmıştım seni mimledim diye, meğer eş zamanlı yorumlaşıyormuşuz :)

   Sil
 14. bu mim sayesinde epey bloga ulaştım :) ehe burası da çok güzel bi yermişş :)

  YanıtlaSil
 15. ay bu cici mimi bi daa yapmalı yaaa du yapıyim :)

  YanıtlaSil